Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaczyński: Nie będzie nowego województwa, to nie pomysł PiS

Utworzony przez zfs, 31 sierpnia 2011 r. o 22:42
"Poseł PiS z Białej Podlaskiej Adam Abramowicz ogłosił, że w przypadku wygranej wyborach, jego partia będzie dążyć do utworzenia województwa bialskopodlasko-siedleckiego" - takiej zapowiedzi na konwencji PiS nie było. Nie wiem co za ignorant pisał ten tekst???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jane napisał:
Ja byłem na tym spotkaniu na którym Poseł Abramowicz mówił o tej inicjatywie i nie słyszałem żeby powiedział, ze PiS będzie dążył do utworzenia nowego województwa. Powiedział, że trzeba zrobić konsultacje społeczne i spytać się mieszkańców czy chcą takiego rozwiązania. Jak rzetelnie Dziennik relacjonuje te wydarzenia świadczy porównanie tytułu z treścią artykułu. Tytuł: Kaczyński: Nie będzie nowego województwa kosztem lubelskiego. Treść: "Jarosław Kaczyński zapowiedział, że jego partia nie będzie dążyła do utworzenia nowego województwa kosztem części Lubelszczyzny. – To indywidualny pomysł pana Abramowicza – ucina temat prezes PiS w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim." Pomiędzy NIE BĘDZIE WOJEWÓDZTWA a PARTIA NIE BĘDZIE DĄŻYŁA jest przepaść. Ale cóż się dziwić. Dziennik Wschodni ma redakcję w Lublinie.
A oddział terenowy w Białej Podlaskiej zlikwidowano. I piszą potem ignoranci jakieś głupoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Odłączyć wieśniaków bo zaniżają poziom inteligencji w woj. lubelskim
Jestem za, chętnie sie odłączę od lubelskiej buraczanej "inteligencji"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Tomaszowa, Hrubieszowa i Biłgoraja, Zamościa , Janowa jedzie się na lotnisko do Rzeszowa. A ten Świdnik to jest wielka hucpa, wydawanie publicznych pieniędzy na zmarnowanie. To się nigdy nie zwróci. Tymczasem obecny Prezydent Polski Komorowski kiedy był Ministrem Obrony Narodowej zlikwidował jednostkę wojskowa w Białej Podlaskiej pozostawiając najdłuższy pas startowy na pastwę losu i zmarnowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sasza@mail.ru napisał:
GŁOSUJ TUTAJ: http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=0&discId=11325843&threadId=88251453&AppID=15#forum:MSwxNSwxMSw4ODI1MTQ1MywyMjE0NDAyMjAsMTEzMjU4NDMsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==
Dobre (-: Zagłosowałam i polecam innym. To tylko jedno kliknięcie :-)]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...